top of page
lotus 001.jpg

Lotus Mersin

Tür

Konut

Yer

Yenişehir - Mersin

Yıl

2013

Lotus Mersin, hayal ettiğiniz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi en yükseğe çıkarıyor. Sadece 56 daireden oluşan Lotus Mersin’de toplam alanın %90’ı yeşil ve sosyal alana ayrılmış durumda. Güvenlikten konfora, sağlıktan hobiye kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, excluvise bir dünyanın kapıları sizlere açılıyor.

Doğa ve teknoloji bir arada
Lotus Mersin, çevreci anlayıştan ödün vermezken,teknolojik ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmiyor. Doğayla baş başayken, teknolojiyi doğanın bir parçası haline getiriyor, size özel bir dünyada tüm ihtiyaçlarınıza aynı oranda cevap veriyor. Binaların yapımında yüksek standartlar göz önünde bulunduruldu. Deprem yönetmeliklerine uygun inşa edilen evlerde , en iyi malzemeler kullanıldı. Dış cephe duvarlarının boyanmasında, lotus yapraklarındaki damlacıkların ilham verdiği kendi kendini temizleyen boyalar kullanıldı. Dış mekan duvarları, ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu sağlayan sistemle kaplandı.

lotus 002.jpg
Layer 005.jpg
Layer 004.jpg

Ayrıca yüksek kalite standartlarına uygun, hızlı ve son derce güvenli olan asandörler, her binada ikişer adet bulunmakta. Son derece modern bir mimari anlayışla tasarlanan Lotus Mersin’de bisiklet parkurları, koşu ve yürüyüş alanları, yemyeşil bahçeler de unutulmadı.

Lotus Mersin size özel olarak hazırladığı hobi bahçesiyle de fark yaratıyor. Örneğin hormonsuz, toprak kokulu domatesleri kendi ellerinizle hobi bahçesinde yetiştirebileceksiniz. Çekirdek bahçesinde tüm sevdiklerinizle toplanıp neşe içerisinde, doyumsuz sohbetler gerçekleştirebileceksiniz.

Sporun her türlü keyfi de Lotus Mersin’de yaşanacak. Tenis kortundan tramboline, basketbol sahalarından voleybol sahalarına dek tüm spor aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz spor alanları oluşturuldu. Ayrıca çekişmeli futbol maçlarına da sahne olacak modern bir halı saha da sizleri bekliyor. Lotus Mersin ayrıca açık hava fitness alanları oluşturarak her an her dakika spor yapmanızı da sağlıyor. Tertemiz bir havada, sağlıklı yaşam için istediğiniz an spor yapabileceksiniz.,

Aydoğdu İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde, güvenilir, konforlu ve sizi mutlu edecek yapılar inşa etmekteyiz. Konut yapımındaki tecrübemiz ve Aydoğdu markamız güvencemizdir.

lotus 003.jpg

Önceki

Sonraki

bottom of page