top of page

30 YILI AŞKIN DENEYİM
 
1986 yılında nitelikle konutlar ve zengin yaşam çevreleri gerçekleştirmek için yola çıkan Aydoğdu Group, zamanla faaliyet alanlarını genişletip çeşitlendirerek, bir şirketler topluluğu kimliğine ulaşmıştır.

Aydoğdu Group

30 +

YILI AŞKIN TECRÜBE

1000 +

KONUT VE YAŞAM ALANLARI

16 +

VİLLA PROJESİ

100 +

OFİS PROJESİ

Şimdi Bizi Daha Yakından Tanımanın Tam Zamanı

1986 yılında ilk olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren Aydoğdu Group, akaryakıt, turizm, laboratuvar ve yurtdışı faaliyetleriyle Mersin’in değerli markasıdır. 

İnşaat

Adana, Mersin, İstanbul ve Irak’da değerli projelere imza atmaya atan Aydoğdu, başta konut olmak üzere her türlü bina ve alt yapı, otoyol, baraj, ticari fabrika, köprü, üst ve alt geçit, trenyolu inşasında faaliyet göstermektedir.

Akaryakıt

Petrol sektöründe Akaryakıt dağıtım, işleme ve satış faaliyetleri gerçekleştiren Aydoğdu Group, sektörün lider markası olan OPET ile Adana, Mersin ve İstanbul illerinde akaryakıt istasyonlarıyla hizmet vermektedir.

Turizm

Hem inşasını hem işletmeleri yaptıkları otelleri ile Mersin Adana ve İstanbul’da turizm sektöründe hizmet vermektedir. 

Gıda Laboratuvarı

Aydoğdu Group’un STA Kalite Kontrol Gıda Laboratuvarı, 1 Temmuz 2011 tarihinde faaliyete geçerek, 5 Ekim 2011 tarihinde T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan çalışma iznini almıştır. Laboratuvar, TÜRKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) tarafından 25 Ocak 2013 tarihinden itibaren akreditedir.

Yurt Dışı

Rusya Federasyonu ROSTOV-NA-DONU şehrinde Aydoğdu Group olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

bottom of page