top of page

40 YILA VARAN DENEYİM
 
1986 yılında nitelikli yaşam alanları oluşturmak için yola çıkan Aydoğdu Group, zamanla faaliyet alanlarını genişleterek, bir şirketler topluluğu haline gelmiştir.

Aydoğdu Group

30 +

YILI AŞKIN TECRÜBE

2000 +

KONUT VE YAŞAM ALANLARI

16 +

VİLLA PROJESİ

100 +

OFİS PROJESİ

Şimdi Bizi Daha Yakından Tanımanın Tam Zamanı

1986 yılında ilk olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren Aydoğdu Group, akaryakıt, turizm, laboratuvar ve yurt dışı faaliyetleriyle Mersin’in değerli markasıdır. 

İnşaat

Adana, Mersin ve İstanbul'da değerli projelere imza atan Aydoğdu, başta konut olmak üzere çeşitli yapı faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Akaryakıt

Akaryakıt sektöründe dağıtım, işleme ve satış faaliyetleri gerçekleştiren Aydoğdu Group, sektörün lider markası OPET ile Mersin ve Adana'da akaryakıt istasyonuyla hizmet vermektedir.

Turizm

Aydoğdu Group, hem inşasını hem işletmelerini yaptığı otelleriyle Adana ve İstanbul’da turizm sektöründe hizmet vermektedir. 

Gıda Laboratuvarı

Aydoğdu Group STA Kalite Kontrol Gıda Laboratuvarı, 1 Temmuz 2011 tarihinde faaliyete geçerek, 5 Ekim 2011 tarihinde T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan çalışma iznini almıştır. Laboratuvar, TÜRKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) tarafından 25 Ocak 2013 tarihinden itibaren akreditedir.

Yurt Dışı

Rusya Federasyonu ROSTOV-NA-DONU şehrinde Aydoğdu Group olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

bottom of page